New Life

Dla kobiet w ciąży, planujących ciążę, matek karmiących

 

Naturalny preparat  wzbogacający pożywienie kobiet w ciąży, planujących ciążę oraz matek karmiących. Bogaty w składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne pochodzenia naturalnego, umożliwiające prawidłowy rozwój dziecka. Teraz 2 x więcej kwasu foliowego i ekstra dawka witaminy D dla zdrowia dziecka i jego mamy! 

 

new
                                                                   CENNIK       ZAMÓWIENIA

WAŻNE!
Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy,
który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).
 

Opakowanie: 120 tabletek

Składniki aktywne/1 kapsułka:
Beta karoten - 2,5 mg
(w przeliczeniu na Witaminę A 417 µg)
Witamina E - 7,5 mg
Witamina C - 60 mg
Witamina D3 - 10 µg
Tiamina (witamina B1) - 0,8 mg
Ryboflawina (witamina B2) - 1 mg
Niacyna - 9 mg
Witamina B6 - 1 mg
Kwas pantotenowy - 4 mg
Witamina B12 - 1 µg
Biotyna - 60 µg
Kwas foliowy - 400 µg
Kwas paraaminobenzoesowy - 1 mg
Cholina - 10 mg
Inozytol - 10 mg
Wapń - 325 mg
Magnez - 112,5 mg
Cynk - 8 mg
Mangan - 1 mg
Żelazo - 4 mg
Miedź - 1 mg
Jod - 75 µg
Chrom - 25 µg

 

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku lub według zaleceń.

 

UWAGA!

  • Przyjmowanie jakichkolwiek preparatów witaminowo-mineralnych przez kobiety ciężarne i karmiące zawsze powinno być skonsultowane z lekarzem, zwłaszcza, gdy zaleca on przyjmowanie innych witamin lub leków.

Praktyczna rada:

  • Planując zajście w ciążę warto przyjmować preparat multiwitaminowy na kilka miesięcy przed zapłodnieniem, ponieważ zapewni to prawidłowy przebieg ciąży i rozwój płodu.

 


 

Według opinii ekspertów, poprzez prawidłowe odżywianie można byłoby uniknąć 30% chorób. W przypadku jeszcze nienarodzonych dzieci - budujących każdą swoją cząsteczkę z organizmu swojej matki - wartość ta jest z pewnością jeszcze wyższa. Odpowiedzialność jest ogromna!

 

ciazaCo ma jadać dziecko, które jeszcze się nie narodziło?

Z potrzebą prawidłowego odżywiania najlepiej jest oswoić się już w dzieciństwie, ale nigdy nie jest za późno. A może jednak? W rzeczywistości chwila zapłodnienia jest tym ostatnim momentem. Jeżeli ktoś nawet po tym czasie nie ma zamiaru zwracać uwagi na ilość i skład pożywienia, zachowuje się nieodpowiedzialnie wobec własnego dziecka.

W błędzie są również te osoby, które zaczynają jadać dwa razy więcej tłumacząc, że muszą teraz jeść za dwoje. Idealny przyrost masy ciała w dziewięciomiesięcznym okresie ciąży wynosi zaledwie 10-12 kilogramów. Połowę tej wartości należy nabrać w pierwszych sześciu miesiącach. Po tym czasie przyrost masy ciała nie powinien przekroczyć pół kilograma tygodniowo. Warto zapoznać się z faktami szczegółowo. Dzienne zapotrzebowanie energetyczne kobiety w ciąży, w zależności od aktywności fizycznej, wynosi o 143-366 kcal więcej, niż we wcześniejszym okresie. Dzienna dawka tłuszczów musi wynosić 80-90 g (ważna jest przy tym proporcja nasyconych, jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych), białka - 90 g, węglowodanów - 300-350 g. Wzrasta też zapotrzebowanie na witaminy oraz składniki mineralne. W tym okresie szczególnie ważna jest odpowiednia podaż kwasu foliowego, należącego do witamin z grupy B. Śmiało można go nazywać "witaminą oczekiwanego dziecka", ponieważ odgrywa ważną rolę w rozwoju łożyska i zapłodnionej komórki jajowej. Bierze udział w przemianach metabolicznych niektórych aminokwasów oraz w procesach syntezy kwasów nukleinowych (RNA, DNA). Jego niedobór jest przyczyną niedokrwistości oraz wad rozwojowych płodu. Niestety, polskie społeczeństwo wykazuje niskie spożycie kwasu foliowego, dlatego zażywanie tej witaminy należy rozpocząć już na 3 miesiące przed planowaną ciążą. Warto pamiętać, że w okresie ciąży zapotrzebowanie na ten składnik jest dwukrotnie, a w okresie laktacji - półtora razy wyższe niż zwykle.

W pierwszych miesiącach ciąży witamina B6 może zmniejszyć odruchy wymiotne. Jest bardzo ważna również w drugiej połowie ciąży, a jej niedobór może doprowadzić do różnych komplikacji ciążowych i porodowych. Ciężarne kobiety potrzebują dwa razy więcej żelaza niż normalnie, nic więc dziwnego, że w naszym kraju anemia powstająca w wyniku niedoboru żelaza dotyczy co drugiej przyszłej mamy. Przewlekły niedobór żelaza, powstały poniżej pierwszego roku życia dziecka, może negatywnie wpłynąć na jego inteligencję, czego nie można zrekompensować późniejszym uzupełnieniem żelaza. Kofeina blokuje wchłanianie żelaza - dlatego w okresie ciąży nie zaleca się spożywania nadmiernych ilości kawy, herbaty, czekolady lub coca-coli.

Większość preparatów przeznaczonych dla kobiet w ciąży nie zawiera wystarczającej ilości wapnia. Należy również pamiętać, że zbyt dużo białka, tłuszczów, fosforu (napoje gazowane, orzeszki, chipsy itd.), stres oraz brak ruchu zaburzają przyswajanie wapnia, tak więc nie zawsze wystarczy sama dieta. Podczas karmienia piersią organizm matki wciąż jest poważnie obciążony. W normalnych warunkach musi wyprodukować około 850 ml mleka, dlatego należy oczywiście przyjmować dużo płynów. W dalszym ciągu potrzeba więcej witamin A, C i D, magnezu, cynku, jodu. Nadal należy unikać spożywania kawy, słodzonych napojów, palenia papierosów, stresu, ponieważ działają szkodliwie na wykorzystanie wyżej wymienionych składników.

Okres ciąży jest prawdopodobnie najważniejszym okresem w życiu kobiety. Jednak pełne szczęście zawita do rodziny dopiero wtedy, kiedy narodzone niemowlę jest zdrowe i otrzymało wszystko, co może zagwarantować jego późniejszy normalny rozwój. W tym celu warto skorzystać z preparatu, który zawiera dobrane z naukową precyzją, odpowiednie ilości oraz proporcje witamin i składników mineralnych. Preparat New Life został specjalnie stworzony, by uwzględnić zarówno potrzeby kobiet w ciąży i w okresie laktacji, ale również przyszłego dziecka. Zawiera wszystko, czego potrzebuje niemowlę i matka, uwzględniając również fakt, że dzisiejsza żywność już często nie zawiera przypisanej jej składników odżywczych w odpowiednich ilościach.

CVI Europe, żródło: CaliNews ,maj 2005.


Z mojej praktyki lekarskiej...

 

Skuteczna pomoc w problemach z niepłodnością 

Do mojego gabinetu zgłosiła się młoda 25-letnia kobieta, która od 3 lat bezskutecznie próbowała zajść w ciążę. W badaniach analitycznych oraz w przedmiotowym badaniu ginekologicznym nie stwierdziłam odchyleń od stanu prawidłowego. Mąż, 28-letni zdrowy mężczyzna, z wynikiem badania nasienia w granicach normy.

Po dokładnym zebraniu wywiadu okazało się, że chociaż sami nie palą papierosów, to przebywają około 12 godzin dziennie w zadymionym pomieszczeniu - prowadzą pub, w którym większość gości pali papierosy. Odżywiają się głównie żywnością typu fast-food, z małą ilością warzyw i owoców.

Zaleciłam obojgu NEW LIFE 2x1 tabl., a w dni, w których pracują w pubie, dodatkowo SMOKERADE i C PLUS w dawce 2x l tabl. Po 3 miesiącach kuracji moja pacjentka zgłosiła się na wizytę z powodu zatrzymania miesiączki. Stwierdziłam prawidłową wewnątrzmaciczną ciążę, wielkości 6 tygodni. Wykonane po miesiącu badanie USG potwierdziło obecność żywej ciąży - radość mojej pacjentki i jej męża była ogromna, przyznali, że pierwszą informację o ciąży przyjęli z niedowierzaniem. NEW LIFE był cały czas kontynuowany, również przyszły ojciec dziecka nie zrezygnował z przyjmowania preparatu.

Ciąża przebiegała prawidłowo, bez jakichkolwiek powikłań, a w 39/40 tygodniu siłami natury przyszła na świat zdrowa dziewczynka o masie 3200 g i skali Apgar 10. W tej chwili ma już 1O miesięcy i nadal wspaniale się rozwija.

Mąż mojej pacjentki bardzo polubił NEW LIFE i nadal chętnie zażywa ten preparat, szczególnie w okresie wytężonej pracy. Odczuwa po nim znaczny przypływ energii, poprawę kondycji, odporności na stres i infekcje, a także widoczną poprawę stanu włosów i paznokci. Zauważył również znacznie mniejszą podatność na próchnicę zębów.

Zażywanie preparatu NEW LIFE można zalecić nie tylko karmiącym matkom, również przyszłym rodzicom, ponieważ ze względu na swój bogaty skład i łatwe przyswajanie zawartych w nim naturalnych witamin i chelatowych minerałów znacznie zwiększa płodność i ułatwia nie tylko zajście w ciążę, ale również jej donoszenie. NEW LIFE zmniejsza ryzyko wad cewy nerwowej - wodogłowia, rozszczepów kręgosłupa, przepuklin mózgowo-rdzeniowych dzięki zawartości naturalnych folianów, łatwo przyswajalne chelatowe żelazo zapobiega anemii, która znacznie pogarsza dotlenienie rozwijającego się w łonie matki płodu.

Dla przyszłych rodziców NEW LIFE jest wspaniałym uzupełnieniem kuracji w trakcie leczenia niepłodności, a w niektórych przypadkach jak ten, o którym piszę powyżej, okazuje się być wystarczającą pomocą, aby przyszło na świat zdrowe dziecko.

Należy podkreślić, że stosowanie preparatu NEW LIFE w okresie prekoncepcyjnym - przed planowaną ciążą - jest bezpieczne, ponieważ zawiera on wyłącznie naturalne składniki i nie może wywierać jakichkolwiek skutków ubocznych.

Proszę spojrzeć życzliwie na NEW LIFE, jeżeli poszukujecie pomocy dla zmęczonego i osłabionego organizmu - zwiększona zawartość naturalnych witamin i wspaniałe chelatowe minerały mogą być cennym uzupełnieniem diety nie tylko karmiących kobiet - również przyszłych matek, a nawet ojców, o czym przekonuje opisany przeze mnie przykład.

Dr med. Danuta Broniarczyk-Pawtowska specjalista położnictwa i ginekologii

 

Szanowna Pani doktor!


Jestem w trzecim miesiącu ciąży. Znajomy polecił mi New Life. Mam pytanie: jak należy go stosować i czy sposób zażywania zmienia się podczas okresu ciąży? Lekarz przypisał mi żelazo w tabletkach. Czy New Life powinnam zażywać równolegle z żelazem, czy też zamiast?

Dzienna dawka New Life wynosi od 1 do 2 tabletek, w zależności od stanu zdrowia przyszłej mamy. Jeżeli podczas takiego dawkowania jest dobre samopoczucie, nie występuje zmęczenie, anemia, to taka ilość z reguły jest wystarczająca. sytuacji, gdy lekarz zaleci przyjmować zwiększoną ilość żelaza, to należy z nim przedyskutować, czy wystarczy stosować New Life 2 razy dziennie po 2 tabletki, czy oprócz tego jeszcze dodatkowo brać żelazo. Wszystko zależy od wielkości niedoboru żelaza, nie można więc podać ogólnej zasady.

dr Edith Varga