Paraprotex - wolni od intruzów


Intensywne tempo, jakie towarzyszy nam każdego dnia sprawia, że coraz częściej odżywiamy się nieregularnie, nie przestrzegamy zasad zdrowego odżywiania.
Mało kto zastanawia się nad tym, jakie będą efekty takiego stylu życia.

 

Przewód pokarmowy to nie tylko miejsce trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. To także największa i najbardziej skomplikowana część naszego układu immunologicznego, która stale kontaktuje się z ogromną ilością różnych szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych. Zaburzenie równowagi na tym poziomie może prowadzić do rozwoju wielu dolegliwości…

 

Składniki roślinne wykazują korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu. Przywracając harmonię na poziomie jelit, stwarzają komórkom układu immunologicznego odpowiednie warunki do pracy i regeneracji. Mogą także okazać się niezwykle pomocne podczas procesów oczyszczania organizmu.

 

ParaProteX

Składniki aktywne/1 tabletka:
Owoce Rangoon creeper - 150 mg
Komosa piżmowa - 100 mg
Ekstrakt z berberysu zwyczajnego - 50 mg
Żywica z balsamowca mirra - 50 mg
Olej z goździków korzennych - 50 mg
Ekstrakt z Pau d'Arco - 50 mg
Czarny orzech - 37,5 mg
Olej z orzecha włoskiego - 37,5 mg
Ekstrakt z nasion grejpfruta - 25 mg
Czosnek - 12,5 mg

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie z posiłkiem lub według zaleceń w zależności od wagi.

Opakowanie: 100 tabletek

Uwaga:
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
 

Czosnek od tysiącleci znany jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu i wspierający procesy trawienia. Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak również odgrywa istotą rolę m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego.

 

Ekstrakt kory Pau D’Arco stanowi naturalną obronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi. Poprawia ogólne samopoczucie, wspiera funkcje nerek, wspomaga mikrokrążenie.

 

Ekstrakt z nasion grejpfruta zapewnia równowagę mikrobiologiczną i antyoksydacyjną w tkankach oraz wzmacnia procesy oczyszczania organizmu.

 

Żywica z balsamowca mirra, dzięki obecności cennych substancji odżywczych (zwłaszcza cynku, krzemu, potasu), wspomaga proces oczyszczania organizmu z produktów ubocznych.

 

Ekstrakt z berberysu zwyczajnego – wykazuje korzystny wpływ  na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomaga wydzielanie soków trawiennych, reguluje apetyt.

 

Olej z goździkowca korzennego – w medycynie ludowej od wieków jest stosowany jako skuteczny środek wiatropędny.

 

Olej z orzecha włoskiego to jeden z bardziej cenionych olejów roślinnych ze względu na bogate źródło witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, np. kwasu α-linolenowego. Wspomaga prawidłową pracę pęcherza moczowego, funkcje wydalnicze nerek. Przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu cholesterolu, trójglicerydów we krwi.

 

paraprotex

 

Źródło: calivita.pl